RN73H1JTTD9421F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD9421F100
JLCPCB Part #
C4116234
Description
100mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS