RN73H1JTTD9420F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9420F25
JLCPCB Part #
C4039832
Description
-55℃~+155℃ 100mW 942Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS