RN73H1JTTD93R1C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD93R1C25
JLCPCB Part #
C3962229
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS