RN73H1JTTD93R1B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD93R1B10
JLCPCB Part #
C4034659
Description
100mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS