RN73H1JTTD9312F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9312F25
JLCPCB Part #
C4144568
Description
100mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS