RN73H1JTTD9311C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9311C25
JLCPCB Part #
C4045601
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS