RN73H1JTTD9310A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9310A25
JLCPCB Part #
C3933070
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS