RN73H1JTTD92R0F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD92R0F25
JLCPCB Part #
C3934091
Description
-55℃~+155℃ 100mW 92Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS