RN73H1JTTD92R0A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD92R0A10
JLCPCB Part #
C4304509
Description
100mW 92Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS