RN73H1JTTD9203C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9203C50
JLCPCB Part #
C4144189
Description
-55℃~+155℃ 100mW 920kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS