RN73H1JTTD9201F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9201F10
JLCPCB Part #
C4246266
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS