RN73H1JTTD91R0D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD91R0D10
JLCPCB Part #
C4121326
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS