RN73H1JTTD91R0C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD91R0C10
JLCPCB Part #
C4231781
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS