RN73H1JTTD91R0B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD91R0B10
JLCPCB Part #
C4109463
Description
100mW 91Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS