RN73H1JTTD9101F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9101F50
JLCPCB Part #
C4313513
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS