RN73H1JTTD9101F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD9101F10
JLCPCB Part #
C4232403
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS