RN73H1JTTD9101D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9101D10
JLCPCB Part #
C4247074
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS