RN73H1JTTD9101B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9101B10
JLCPCB Part #
C4240320
Description
100mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS