RN73H1JTTD9101A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD9101A05
JLCPCB Part #
C3986074
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS