RN73H1JTTD90R9B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD90R9B10
JLCPCB Part #
C4223193
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS