RN73H1JTTD9093F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9093F50
JLCPCB Part #
C4087724
Description
100mW 909kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS