RN73H1JTTD9092F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9092F25
JLCPCB Part #
C4290881
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS