RN73H1JTTD9092B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9092B10
JLCPCB Part #
C4211927
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS