RN73H1JTTD89R8A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD89R8A25
JLCPCB Part #
C4041469
Description
-55℃~+155℃ 100mW 89.8Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS