RN73H1JTTD8983F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8983F50
JLCPCB Part #
C4053176
Description
-55℃~+155℃ 100mW 898kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS