RN73H1JTTD88R7D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD88R7D50
JLCPCB Part #
C3932775
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS