RN73H1JTTD88R7D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD88R7D10
JLCPCB Part #
C4081003
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS