RN73H1JTTD88R7B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD88R7B50
JLCPCB Part #
C4325347
Description
100mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS