RN73H1JTTD8872B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8872B50
JLCPCB Part #
C3939950
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS