RN73H1JTTD8871A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD8871A05
JLCPCB Part #
C4208723
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS