RN73H1JTTD8870B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8870B10
JLCPCB Part #
C3969557
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS