RN73H1JTTD87R6B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD87R6B50
JLCPCB Part #
C4180368
Description
100mW 87.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS