RN73H1JTTD87R6B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD87R6B25
JLCPCB Part #
C4159502
Description
-55℃~+155℃ 100mW 87.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS