RN73H1JTTD87R6A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD87R6A10
JLCPCB Part #
C4086781
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 87.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS