RN73H1JTTD8763F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8763F50
JLCPCB Part #
C4193969
Description
-55℃~+155℃ 100mW 876kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS