RN73H1JTTD8762C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8762C50
JLCPCB Part #
C4349151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS