RN73H1JTTD8762B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8762B50
JLCPCB Part #
C4220920
Description
100mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS