RN73H1JTTD8761A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8761A10
JLCPCB Part #
C3953035
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS