RN73H1JTTD8760D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8760D50
JLCPCB Part #
C4239926
Description
100mW 876Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS