RN73H1JTTD86R6D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD86R6D10
JLCPCB Part #
C3939332
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS