RN73H1JTTD86R6C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD86R6C50
JLCPCB Part #
C4061635
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS