RN73H1JTTD8661F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8661F50
JLCPCB Part #
C4011304
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS