RN73H1JTTD8661C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8661C10
JLCPCB Part #
C4344243
Description
100mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS