RN73H1JTTD8660F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD8660F100
JLCPCB Part #
C3983064
Description
-55℃~+155℃ 100mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS