RN73H1JTTD8660B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8660B50
JLCPCB Part #
C4126103
Description
-55℃~+155℃ 100mW 866Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS