RN73H1JTTD8660A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8660A10
JLCPCB Part #
C3951845
Description
100mW 866Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS