RN73H1JTTD85R6D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD85R6D50
JLCPCB Part #
C4266574
Description
-55℃~+155℃ 100mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS