RN73H1JTTD85R6C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD85R6C50
JLCPCB Part #
C4114846
Description
-55℃~+155℃ 100mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS