RN73H1JTTD85R6A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD85R6A25
JLCPCB Part #
C4069647
Description
100mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS