RN73H1JTTD8562C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD8562C50
JLCPCB Part #
C4192184
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 85.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS